پخش آثار موزیک

بیوگرافی پوریا حیدری به همراه عکس

بیوگرافی پوریا حیدری به همراه عکسReviewed by پوریا حیدری on Feb 12Rating: 4.5بیوگرافی پوریا حیدری به همراه عکسبیوگرافی پوریا حیدری به همراه عکس زندگینامه پوریا حیدری عکس های جدید پوریا حیدری

زندگینامه  پوریا حیدری به همراه عکس

عکس های جدید پوریا حیدری

pourya heydari

پوریا حیدری

زندگینامه پوریا حیدری

پوریا

عکس های جدید پوریا

پوریا جیدری بیوگرافی

زمینه فعالیت : خواننده و اهنگساز (  اخیرا داور برنامه شب کوک )

پوریا بیوگرافی

اهنگ ها : غم هامـون / بنفش / بیست و نه هفت

عکس های جدید پوریا

عکس های اینستاگزامی پوریا حیدری

پوریا حیدری 2

زندگینامه پوریا حیدری

پوریا 2

بیوگرافی پوریا حیدری

شب کوک برنامه ای است از شبکه نسیم پخش می شود و طی آن، جوانان علاقه مند به خوانندگی، در حضور تماشاگران و هیأت داوران، قطعاتی را اجرا می کنند تا اگر نظر مساعد سه داور برنامه را کسب کنند، به مرحله بعدی راه یابند.

در برنامه هفتم مهر “شب کوک” ، اما اتفاقی افتاد که چندان با اخلاق هنری و ادب ایرانی، آن طور که انتظار می رفت، همخوانی نداشت.

در این برنامه، یکی از جوانان به روی صحنه آمد و تا خواست شروع به خواندن کند، حتی پیش از آن که یک بیت را به طور کامل بخواند، پوریا حیدری، داور برنامه از وی خواست که ادامه ندهد و قطع کند!

صدای آن جوان، ای بسا مناسب نبود ولی اخلاق و ادب حکم نمی کرد که او را در برابر تماشاگران حاضر در استودیو بینندگان خانه ها، این گونه تحقیر کنند و حس همدردی را در بین بسیاری از مردم نسبت به او برانگیزند، به طوری که حتی مجری برنامه هم کوشید به نوعی از وی دلجویی کند.

طبیعتاً صعود یا عدم صعود او به مرحله بعد در دستان داوران بود و آنها می توانستند، لااقل نیم دقیقه به صدای او – هر چند صدایش شاید خوب نبود – گوش کنند و بعد با دادن امتیاز اندک او را حدف کنند نه این که داور برنامه ، حتی اجازه خواندن ندهد و بی احترامی کند.

از مسؤولان برگزاری برنامه های اینچنینی انتظار می رود قبل از هر چیز داوران را توجیه کنند که قبل از هر چیز آنچه باید در رسانه ملی مد نظر باشد، حفظ حرمت انسان ها و اخلاق و ادب است و تلویزیون جایی برای تحقیر دیگران ، ولو از موضع داوری نیست.

عکس های پوریا

لینک دانلود آهنگ های پوریا حیدری

gham hamon

banafsh

bist o noh haft

بدون نظر 11 بازدید ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

تک آهنگ

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: Ahangdoni_ir@