پخش آثار موزیک

دانلود آهنگ سریال پاداش سال نو

دانلود آهنگ سریال پاداش سال نوReviewed by حسن وارسته on Feb 17Rating: 1.0دانلود آهنگ سریال پاداش سال نودانلود آهنگ سریال پاداش سال نو به همراه آهنگ میانی

دانلود آهنگ سریال پاداش سال نو به همراه پخش آنلاین آهنگ

بزودی از رسانه آهنگدونی  . . .

پاداش سال نو

آهنگ سریال پاداش سال نو

حسن وارسته نویسنده سریال «پاداش سال نو» گفت: تمامی ۱۳ قسمت سریال «پاداش سال نو» را به مسوولین سازمان صداوسیما و مرکز گسترش فیلم‌نامه نویسی تحویل دادیم و منتظر اعلام تمایل دوستان برای ساخت این سریال هستیم.
ایشان همچنین در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: تا الان تمامی قسمت‌های این سریال به نگارش درآمده است که در حقیقت سریالی ۱۳ قسمتی است.
وی ادامه داد:‌ تمامی این ۱۳ قسمت را به مسوولین سازمان صدا و سیما و مرکز گسترش فیلم‌نامه‌نویسی تحویل دادیم و منتظر اعلام تمایل دوستان برای ساخت این سریال هستیم.
این نویسنده در ادامه بیان داشت: هنوز کارگردان این سریال مشخص نشده و به محض قطعی شدن اخبار آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.
وارسته با اشاره به پیشنهادهایش در سال جدید نیز گفت: پیشنهاد کاری دارم، حتی سال گذشته نگارش سریال «زعفرانی» را به من پیشنهاد دادند، اما به این دلیل که دو سریال در دستم بود دیگر نتوانستم با آن پروژه همکاری کنم.
داستان این سریال پیرامون مهمانی ۶ قومیت به جشنواره نوروزی در پایتخت است که در طی روند جشنواره، تعدادی جوان ناشی و پرمدعا، خطاهای آمیخته با طنزی را انجام می‌دهند و در انتها با کمک مسئولین جشنواره و قومیت‌ها این خطاها برطرف گشته و جشنواره آبرومند برگزار می‌شود.
سریال «پاداش سال نو»‌ به نویسندگی و سرپرستی حسن وارسته به سفارش مرکز گسترش فیلم‌نامه نویسی به نگارش درآمده است.

بدون نظر 9 بازدید ۲۹ بهمن ۱۳۹۵

تک آهنگ، تیتراژ

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: Ahangdoni_ir@