پخش آثار موزیک

دانلود تیتراژ پایانی سریال لحظه گرگ و میش

دانلود تیتراژ پایانی سریال لحظه گرگ و میشReviewed by تیتراژ پایانی سریال گرگ و میش on Jan 21Rating: 5.0دانلود تیتراژ پایانی سریال گرگ و میشدانلود تیتراژ پایانی سریال گرگ و م تیتراژ پایانی سریال گرگ و میش دانلود آهنگ تیتراژ پایانی سریال گرگ و میش

دانلود آهنگ تیتراژ سریال لحظه گرگ و میش از محمد معتمدی با لینک مستقیم

سریال «لحظه گرگ و میش» ـ ساخته همایون اسعدیان ـ که این روزها در حال تولید است، پخش خود را از پاییز آغاز خواهد کرد.

مهدی روشن‌روان، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه فاز یک این مجموعه که مربوط به دهه ۶۰ بوده به اتمام رسیده است، درباره وضعیت فعلی ساخت این مجموعه یادآور شد: این مجموعه پیش از این در شهریور ماه با مشکل تغییر تهیه‌کننده روبه‌رو شد و وقفه‌ای به آن خورد اما پس از آن فاز یک که مربوط به دهه ۶۰ بود کامل تصویربرداری و به اتمام رسید. اکنون نیز این مجموعه در حال پیش تولید فاز دوم است که مربوط به دهه ۸۰ است و به زودی کلید خواهد خورد.

او در ادامه یادآور شد که تاکنون ۱۲۰۰ دقیقه از این مجموعه ضبط شده و قرار است در ۵۰ قسمت به روی آنتن برود.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در پایان درباره پخش مجموعه «لحظه گرگ و میش» که چه زمانی خواهد بود؟ گفت: این مجموعه امسال در ایام زمستان پخش خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی از دهه ۶۰ آغاز گشته حوادث مختلفی از قبیل جنگ تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.

فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.

لایک (1 لایک)

اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با نگه داشتن لینک دلخواه 128 یا 320 گزینه سیو بزنید یا در هر جای آن صفحه گزینه Save را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود. در صورت هرگونه مشکل میتونید آموزش دانلود را مطالعه کنید

آموزش دانلود از آهنگدونی

بدون نظر ۱ بهمن ۱۳۹۷

تک آهنگ