پخش آثار موزیک

گزارش لحظه به لحظه از کنسرت ربات علی لهراسبی بهمراه تصاویر

گزارش لحظه به لحظه از کنسرت ربات علی لهراسبی بهمراه تصاویرReviewed by Admin on Aug 16Rating:

گزارش لحظه به لحظه از کنسرت ربات علی لهراسبی بهمراه تصاویر در سالن نمایشگاه بین المللی میلاد

رباط لهراسبی

ساعت ٢١ شب در اتوبان چمران ترافیک سنگین اتومبیل ها به چشم می آمد ، دلشوره عجیبی داشتم که مبادا در ترافیک خیابان سئول هم اسیر شوم –اما در ورودی سئول به سمت نمایشگاه بین المللی خلوتی خیابان سئول دلشوره ام را بیش تر می کرد …!
با عجله به سمت سالن میلاد می دویدم پس از چندی خودم را میان انبوهی از جمعیت تماشاگران یافتم ، مات و مبهوت به آنها نگاه می کردم ، دست می زدند ، جیق می کشیدند و … ناگهان صدای مردی که از شرشر بارون در خیابان ها می خواند گوشم را نوازش می داد ،  انرژی عجیبی داشتم … و صدای علی لهراسبی هر لحظه شور و اشتیاق مردم را بیشتر می کرد .
“بازهم دوباره” می خواند، از فال ،دلنوازان ازدلهره های هرشب ، از راهرو های  بی راهه ، از حس غریب، سفر،از فاصله ها و حرف های ناگفته , از شیدایی، قلبم، از کوه ، از زمین و آسمان و دگیر هیچ …!!
گروه ارکستر :
سازهای بادی : امین محمدی ، مجید کمالی ، افشین امید , سینا ذکایی ” رهبر ارکستر : فرهاد یزدان فر ” دارمز : مهرداد اشعایی ” گیتار اسپانیش : رضا لمعانی ” پرکاشن : امیر غیاثی ” گیتار بیس : حمید یزدان فر ” ریتم : سیاوش مطلبی “تدارکات : محمود خانی .
فرزاد حسنی ، پژمان بازغی ، امیر دانایی ، امید حاجیلی ، جناب آقای هاشمی ، شهاب اکبری ، آرمان موسی پور ، جناب آقای یار یار ، امیر بذرافشان ، زهرا عامدی ، آزاده زارعی ، فرهاد جم ، هومن جوادی ، مهران عباسی و حمیذرضا نصراللهی از مهمانان ویژه این برنامه بودند .
این کنسرت به تهیه کنندگی خانم یاسمن میرزایی برگزار شده و تیم خبری آهنگدونی از خانم پریا حیرتی مسئول روابط عمومی این برنامه بخاطر همراهی و همکاری بسیار مناسبشان در تهیه هرچه بهتراین گزارش کمال تشکر را دارد .
تهیه و تنظیم گزارش : رومینا امیرخانی

دانلود آلبوم جدید علی لهراسبی روبات
در ادامه عکس هایی از این برنامه را از نگاه لنز سید محمدحسین موسوی مشاهده نمایید .

آلبوم رباط علی لهراسبی

ربات علی لهراسبی

آلبوم رباط

کنسرت ربات علی لهراسبی

شلوغی کنسرت

 

عکس کنسرت های میلاد علی لهراسبی

علی لهراسبی

عکس های کنسرت های ۹۳ لهراسبی ربات

رباط

 

با تشکر از همکاری http://gramusic.ir

دانلود آلبوم جدید علی لهراسبی روبات

بدون نظر 18 بازدید ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

علی لهراسبی

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: Ahangdoni_ir@